AKCE DOPRAVA ZDARMA DO 2.3. U OBJEDNÁVEK NAD 4000 Kč (neplatí pro nadrozměrné zboží)

Automatický výrobník ledu Soft Master s nočním systémem

123 674 Kč 102 210 Kč bez DPH
Dostupnost: Momentálne nedostupné
Kód: SP-510010002-PS
Automatický výrobník ledu Soft Master s nočním systémem

Detailní popis produktu

- 2 zásobníky na kostky ledu s kapacitou 6 l. Průměrná provozní teplota 72 dB

Výrobník ledu SoftMASTER s nočním systémem

Výrobník ledu SoftMASTER je volně stojící verze, která umožňuje pracovat bez nutnosti nákupu speciálního vybavení. Zařízení mají dvě nejdůležitější výhody:

První je určitě jejich mobilita, takže zařízení můžete libovolně přemisťovat, dokonce se můžete rozhodnout, že ho postavíte venku a zmrzlinu budete prodávat jen pod deštníkem. Jedná se o chytrý postup, který přitahuje pozornost zákazníků, čímž zvyšuje zisky z prodeje a umožňuje vám udržet si náskok před konkurencí.

Další výhodou je již v názvu zmíněný noční systém, který umožňuje ušetřit nejen čas, ale i zbylou směs po každém dni. Tento systém, nazývaný také noční údržba, umožňuje přepnout stroj na výrobu ledu SoftMASTER do nočního režimu, během kterého je udržována konstantní teplota. Tím se zabrání rozmrazení směsi a je možné ji v nádobách ponechat i po skončení práce. Tímto způsobem také odpadá nutnost každodenního čištění zařízení.

Podrobný popis stroje naleznete níže. Zveme vás k nahlédnutí do popisu.

Výrobník ledu má praktické nastavení pro začátečníky

Výrobník lednice mohou používat i začátečníci. Připravená nastavení přizpůsobují stupeň zmrazení směsi, včetně pracovní rychlosti a teploty, našim potřebám. Při zakoupení zařízení obdržíte přístroj s doporučeným nastavením, které vám umožní téměř okamžitě začít pracovat - aniž byste se museli seznamovat se specifiky jednotlivých programů.

Také vás informujeme, že tato nastavení můžete později libovolně měnit a přizpůsobit tak práci strojů svým vlastním potřebám. Pokud se rozhodnete prodávat zmrzlinu venku pod slunečníkem, bude vhodné zvýšit výkon, aby stroj lépe udržoval teplotu.

Také se nemusíte obávat případné poruchy, která by mohla vzniknout nastavením příliš nízké teploty, protože speciální alarm vás upozorní, jakmile zvolené nastavení způsobí přemrznutí.

Sametová struktura, lehkost a nezapomenutelná chuť zmrzliny Wool

Výroba zmrzliny Wool je možná pouze pomocí speciálně vytvořených automatických strojů. Naše stroje byly navrženy tak, aby se nadýchaná a chutná zmrzlina vyráběla s nevídanou lehkostí.

To vše je možné pomocí našich speciálně vyvinutých strojů na zmrzlinu. To vše díky provzdušňovacím procesům, které udržují směs v její tradiční podobě, a dekorativním prvkům, které jí dodávají originální vzhled. To má velký význam, pokud se rozhodneme kombinovat příchutě (obvykle dvě, což lze provést pomocí dvou šestilitrových nádob). Výsledný mix vytváří atraktivní kompozici, která přitahuje nejen děti, ale i dospělé.

Spolehlivá práce v jakýchkoli podmínkách

Všechny naše výrobníky ledu do chladniček jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších materiálů a jejich technologie odpovídá nejnovějším trendům. To zajišťuje pohodlnou obsluhu a spolehlivost zařízení. Tlakové lahve o objemu 2 litry pomáhají udržet optimální hustotu i při velmi intenzivní práci.

Naše zmrzlinovače vytváříme s ohledem na ty, kteří hledají profesionální vybavení, které jim dává možnost otevřít si firmu a úspěšně ji rozvíjet. Zařízení získalo všechna potřebná schválení a certifikáty nezbytné k provozu.

Zařízení softMASTER je volně stojící zařízení.

Je jednoduchý na obsluhu a úsporný na používání

Pohon je nesen klínovým řemenem
Má přehledný a ergonomický displej
2 nádoby na zmrzlinovou směs. o objemu 6 l a 2 válce o objemu 2 l
Účinnost ć 22-25 l/h, což umožňuje přípravu asi 150 porcí ledu

Má nastavitelné otáčky motoru, v případě použití různých směsí s různými vlastnostmi
Hustotu ledové hmoty lze nastavit
Má ukazatel aktuální teploty ledové hmoty

Má noční systém, který umožňuje ponechat ledovou směs v nádobách déle.

Dodatečně k přístroji přidáváme tvarované dílky, které umožňují připravit zmrzlinu ve tvaru hvězdiček nebo špaget.

Proces/stupeň připravenosti je indikován přehlednými značkami na panelu
Stroj má také počítadlo vydaných porcí s možností vynulování

Napájení 230 V, vzduchem chlazené zařízení

Rozměry: 54x72x138 (v) cm

.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výrobník kostek ledu
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: