Bain Marie Elektrický ohřívač na jídlo s infra lampou a 6 gastronádoby

Elektrický ohřívač na jídlo s infra lampou a 6 gastronádob je vhodný pro profesionální provoz v gastronomii jako jsou např. bufety, kantýny, hotely a společenské akce s teplou kuchyní. Pokrmy jsou optimálně prezentovány jen díky ochrannému krytu a osvětlení s infra lampou
18 008 Kč 14 883 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v distribučním centru
Kód: EM-10010380-ME
Bain Marie Elektrický ohřívač na jídlo s infra lampou a 6 gastronádoby

Detailní popis produktu

Elektrický ohřívač je profesionální cateringové zařízení, které ohřívá a udržuje teplotu jídel a občerstvení. Zařízení lze využívat v jídelnách, hotelech, restauracích, prodejnách rychlého občerstvení, bufetů, kavárnách atd., Jakož i například během akcí, táborů, svateb apod. Výrobek je vybaven šesti nádobami s víčkem a perforovanou miskou s hroty, které slouží k pohodlnému porcování masa.
Ohřívač 800 W rovnoměrně zahřeje nádobí zespodu, zatímco halogenová žárovka 900 W ze shora. Díky konstrukčnímu řešením model eliminuje riziko popálení. Přístroj má plynulou regulaci teploty, stejně jako schopnost odstraňovat, upravovat uspořádání a nahrazovat gastronádoby.

Prezentované cateringové vybavení je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli, odolné proti mechanickému poškození a trvalé nečistotě. Stabilita konstrukce je zajištěna nastavitelnými nožičkami s protiskluzovou gumou.

VÝHODY:

  • rozměry: 71 x 112 x 63,5 cm
  • 6 GM nádob včetně nástavce na maso a vík na každou nádobu
  • objem 54,41
  • výkon 1700 W
  • nastavitelná až do 110 ° C
  • nerez ušlechtilá ocel
  • modifikovatelné rozdělení s vyjímatelnými nádobami

Doplňkové parametry

Kategorie: Bain Marie
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 39 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: