Břemenový magnet 300 kg

Parametry:_x000D_ Na použití v průmyslu, logistice a stavebnictví -_x000D_ 300 kg nosnost -_x000D_ 900 kg max. tažná síla -_x000D_ Ruční ovládací páka -_x000D_ Kompaktní a výkonný
Dostupnost Skladem
Kód: EM-3202-ME
6 374 Kč –3 % 6 165 Kč 5 095 Kč bez DPH
Břemenový magnet 300 kg
Břemenový magnet 300 kg
6 374 Kč –3 %

Ručně ovládaný břemenový magnet/ permanentní břemenový magnet SBS-ML 300-300 kg od Steinberg Systems je ideální na přemisťování a skladování téměř všech feromagnetických břemen, jako jsou výrobky z oceli, váhy, stavební komponenty, šrot a desky.

Díky použitému vysokoenergetickému neodymovému magnetu je tento břemenový magnet schopen zvednout nejtěžší břemena v rozmezí až do 300 kg. Na rozdíl od vysokozdvižných vozíků nebo drapáků je obrobek držen výhradně magnetismem, čímž je chráněn jeho povrch. 

Po umístění nad příslušný náklad musí být použita páka, aby se aktivoval magnetismus. Po použití může být břemenový magnet odmagnetizován opětovným položením páky. Díky tomu je možný zcela bezproblémový a bezpečný následovný transport. Speciálně navržený bezpečnostní mechanismus také zabraňuje nechtěnému uvolnění ovládací páky.

Vzhledem k tomu že tento magnet pracuje kompletně bez napájení, nevznikají ani omezení kabelem a zásuvkou, ani další údržba nebo nabíjení. Neodymové magnety jsou navíc velmi robustní a odolné proti opotřebení.

S tímto magnetem mohou být zvedány náklady až do 300 kg, pokud není výkon ovlivněn krycí vrstvou nebo znečištěním. Maximální bezpečnost je přitom dána enormní odtrhovací silou 900 kg.

Další výhoda je, že při použití břemenového magnetu mohou být materiály již během použivání rozdělovány na feromagnetické a neferomagnetické, protože mohou být přitaženy jen magnetické produkty jako autodíly, ocel, nebo šrot. Magnetický zvedák je vhodný na ploché i na kulaté materiály.

Vlastnosti:

  • Kompaktní a výkonný břemenový magnet
  • Rychlý, spolehlivý a úsporný
  • Nízká vlastní hmotnost
  • Odolný proti odmagnetizování
  • Šetrný pracovní proces
  • Magnetismus lze vypnout pomocí ovládací páky
  • Pracuje bez elektřiny
  • Robustní a nenáročný na údržbu
  • Nejvyšší bezpečnost díky třikrát vyšší odtrhovací síle
  • Na kulatý a plochý materiál

Doplňkové parametry

Kategorie: Břemenové magnety
Záruka: 24 měsíců
Rozměry: 20,6 x 9,4 x 9,3 cm
Rozměry zásilky (DxŠxV): 26 x 19 x 21,5 cm
Váha: 9 kg
Váha zásilky: 9,9 kg
Tažná síla: 900 kg
Nosnost: 300 kg
Kapacita při nerovných površích: 100 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: