Destilátor vody - 4 L - nastavitelná teplota

Přednosti produktu:
Výkon: 820 W
Objem: 4 l
Objemový průtok: 1 l/h
Ušlechtilá ocel, plast
Automatické vypnutí


3 354 Kč 2 772 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v distribučním centru
Kód: EM-10250464-ME
Destilátor vody - 4 L - nastavitelná teplota

Detailní popis produktu

Čistá voda bez škodlivých látek s destilátorem vody značky UniprodoS destilátorem vody UNI-WD-100 značky Uniprodo lze z vody spolehlivě odstranit soli, stopové prvky, mikroorganismy a další nečistoty.

Takto upravená voda je obzvláště vhodná k čištění, protože může lépe absorbovat nečistoty a zabrání se vzniku vápenných skvrn. K plnění elektrických zařízení, jako jsou žehličky, by měla být používána pouze destilovaná voda. V neposlední řadě je čištěná voda vhodná k pití – někteří dokonce tvrdí, že má detoxikační účinky nebo zajišťuje lepší chuť kávy nebo čaje.

Skutečnost, že destilovaná voda je škodlivá, se mezitím ukázala jako dezinformace; neměla by se však pít výlučně nebo nadměrně.

Destilátor vody s velkorysým objememS výkonem 820 W a objemem 4 l je destilační zařízení extrémně efektivní.

Destilátor vody spolehlivě odstraňuje škodlivé látky a nečistoty až z 1 litru vody za hodinu. Vnitřní stěna z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli zajišťuje během procesu čištění ty nejlepší hygienické standardy. Destilovaná voda se shromažďuje v elegantním džbánu, který sestává z plastu. Obzvláště praktickou funkcí je intuitivní nastavení teplotu vody pomocí otočného ovladače.

Díky automatickému vypnutí při teplotách nad 160 °C destilační přístroj stále funguje bezpečně a přesvědčí mimořádně dlouhou životností. Ta je také zaručena díky vysoké kvalitě zpracování. Vyberte si destilátor vody a užijte si čistotou vodu bez škodlivých látek a nečistot!

Doplňkové parametry

Kategorie: Destilační přístroje
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: