Detektor kovů - O 22 cm - 150 cm/18 cm

Univerzální detektor kovů určený pro začátečníky i pokročilé uživatele všech věkových skupin. Usnadňuje hledání mincí, ztracených šperků, zlata, stříbra a dalších kovových předmětů, jako jsou trubky a elektrické dráty.
3 168 Kč 2 618 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v distribučním centru
Kód: EM-10030545-ME
Detektor kovů - O 22 cm - 150 cm/18 cm

Detailní popis produktu

Detektor kovů - O 22 cm - 150 cm/18 cm

Univerzální detektor kovů určený pro začátečníky i pokročilé uživatele všech věkových skupin. Usnadňuje hledání mincí, ztracených šperků, zlata, stříbra a dalších kovových předmětů, jako jsou trubky a elektrické dráty. Čtyři režimy (ALL METAL, DISC, TONE, PINPOINT) umožňují detekci všech nebo pouze vybraných kovů do hloubky 150 cm. Intuitivní ovládací panel usnadňuje provoz mnoha funkcí zařízení. Odolnost proti vodě umožňuje vyhledávání i v dešti. Délka ramene může být nastavena v širokém rozsahu, což činí používání zařízení velmi pohodlným.

Detektor kovů Steinberg Systems
Detektor kovů německé značky Steinberg Systems je zařízení postavené pro všechny uživatele bez ohledu na jejich věk nebo zkušenosti. Model SBS-MD-9 umožňuje detekovat kovové předměty, např. Mince nebo šperky, skryté v hloubce až 150 cm. Ideální pro prohledávání zbytků starobylých osad, hradů a bojišť.

Vyhledávač SBS-MD-9 je přizpůsoben pro práci ve všech režimech vyhledávání kovů (ALL METAL) nebo pouze ve specifických (DISC). Funkce TONE umožňuje zamést oblast různými tóny. PINPOINT je o určení objektu. Výběr požadovaných funkcí usnadňuje intuitivní ovládací panel vybavený zásuvkou pro připojení sluchátek. Zařízení narazí na zvukové a vizuální signály, když narazí na objekt.

Díky vodotěsnému pouzdru SBS-MD-9 můžete hledat v dešti a v mělké vodě. Nastavení délky ramene (105-122 cm) a úhlu sklonu sondy poskytuje pohodlí za všech podmínek. K napájení detektoru Steinberg Systems stačí dvě baterie 9 V. Díky nízké spotřebě energie umožňují dlouhý provoz bez nutnosti jejich výměny.

 • Dosah až do hloubky 150 cm
 • 4 provozní režimy (detekce všech kovů nebo vybraných)
 • Intuitivní panel pro ovládání zařízení
 • Možnost pracovat v dešti a mělké vodě
 • Nastavení délky ramene a úhlu sondy
 • Nízká spotřeba energie

Hlavní výhody:

 • přesnost – detektor vyhledává velké předměty do hloubky 1,50 m a malé předměty do hloubky 18 cm
 • multifunkční – čtyři různé vyhledávací funkce: ALL METAL, DISC, TONE a PINPOINT
 • voděodolnost – vodotěsná cívka pro použití v dešti a mělkých vodách
 • nastavitelnost – výsuvná teleskopická tyč od 105 do 122 cm s loketní opěrkou pro pohodlné použití
 • přehled – všechny důležité funkce a ukazatelé na ovládacím panelu

Ideální detektor kovů pro malé i velké lovce pokladů
Kdo hledá, najde! Ať hledáte na zahradě ztracený snubní prsten, zlatý poklad v lese, střelivo na starých bitevních polích nebo kabely ve zdi: detektor kovů SBS-MD-9 značky Steinberg Systems vypátrá vše.

Najděte zlato, stříbro a kov detektorem kovů Steinberg Systems
Detektor kovů, který je vybaven intuitivním ovládacím panelem a analogovým displejem, lokalizuje velké předměty až do hloubky 150 cm. Ještě přesněji vyhledává menší předměty, nejsou-li zakopány v zemi hlouběji než 18 cm. Pro vyhledávání máte k dispozici čtyři různé režimy. Režim ALL METAL identifikuje všechny druhy kovů, má automatické odladění vlivu půdy a velkou citlivost detekce. Pokud zvolíte DISC, pro přesnější vyhledávání se vypne rozpoznávání určitých typů kovů. Režim TONE je podobný režimu DISC, přičemž rozpoznávání kovů probíhá s vysokými, nízkými a dvojitými zvukovými signály. Funkce PINPOINT je režimem jemného vyhledávání, který slouží k určení přesné polohy v zemi identifikovaného objektu, abyste jej mohli vykopat.

Přístroj disponuje konektorem pro sluchátka, aby uživatel zvuky detektoru nerušil ostatní a také aby o potenciálním cenném nálezu nic nezaznamenali cizí osoby. Připojit můžete jakákoli sluchátka s konektorem 3,5 mm. Hlasitost lze nastavit příslušným regulátorem.

Díky nejnovější technologii je spotřeba energie velmi nízká. Detektor zlata je napájen pouze dvěma 9 V bateriemi a také díky jeho nízké hmotnosti jej lze používat mobilně kdekoli. V neposlední řadě teleskopická tyč nastavitelná mezi 105 a 122 cm umožňuje začít malým i velkým hledačům pokladů, aniž by se museli ohýbat. Vyhledávací cívka s nastavitelným úhlem sklonu a polstrovaná opěrka ruky ergonomické kovové sondy zaručují efektivní a pohodlné hledání. Významné plus: Vyhledávací cívka o průměru 22 cm je vodotěsná, takže pomocí ní můžete nalézt kovové předměty skryté i za deště nebo zapadlé ve sněhu či mělké vodě.

Technické detaily:

 • Model: SBS-MD-9
 • Průměr vyhledávací cívky (sondy): 22 cm
 • Maximální hloubka při detekci velkých předmětů: 150 cm
 • Maximální hloubka při detekci malých předmětů: 18 cm
 • Celková délka:105–122 cm
 • Pracovní frekvence: 6 580 Hz
 • Konektor pro sluchátka: 3,5 mm
 • Displej: Analogový
 • Baterie: 2 x 9 V

Doplňkové parametry

Kategorie: Detektory kovů
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: