Ozonový generátor - 40 000 mg/h - 350 W

14 887 Kč 12 303 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v distribučním centru
Kód: EM-10050311-ME
Ozonový generátor - 40 000 mg/h - 350 W

Detailní popis produktu

  • Produkce ozonu: 40 000 mg/h
  • Výkon: 350 W
  • Časovač do 240 min
  • 4 stupně ozonu
  • Velká rukojeť a kolečka


Větší výkon pro velké prostory s generátorem ozonu od společnosti ulsonix

Chcete účinně neutralizovat silné pachy ve velkoplošných místnostech do 1 200 m²? Pak použijte výkonný ozonový generátor AIRCLEAN 40G od společnosti ulsonix! Ať už se jedná o zatuchlé místnosti v důsledku povodní nebo zápach z cigaret či zvířat ve vozidlech, s generátorem ozonu budete mít nepříjemně zapáchající prostory opět pod kontrolou. Ozonový generátor je komplexním řešením, které můžete použít v různých typech a velikostí místností, ať už v hotelech, v autoservisech nebo v odpadních a sanitárních prostorách. Všude tam můžete pomocí ozonizace účinně bojovat proti nepříjemným pachům a škodlivým bakteriím.

Ozonovač účinně neutralizuje pachy, zárodky a bakterie.

S generátorem ozonu AIRCLEAN 40G máte na výběr. Pomocí časovače můžete určit přesnou dobu trvání ozonizace až na 240 min. Na velkém LCD displeji můžete nastavit výkon ozonu ve čtyřech stupních v závislosti na velikosti místnosti. Díky tomu snadno ošetříte místnosti o rozloze 150 až 1 200 m² a dosáhnete optimálních výsledků ozonizace. Případně můžete zařízení ovládat dálkovým ovládáním.

Výkonná ozonový čistič produkuje maximálně 40 000 mg/h ozonu, který můžete rychle a účinně použít k boji proti nepříjemným pachům. Pro menší místnosti lze snížit výkon ozonu v krocích vždy po 25 %. Při maximálním výkonu vyčistíte místnost o rozloze 150 m² za pouhých 30 minut. Ale i prostory o rozloze až 1 200 m² budou během 240 minut zbaveny škodlivých pachů nebo bakterií. Pro optimální nastavení použijte automatický režim, který všechny hodnoty určí podle velikosti místnosti.

Chcete ušetřit náklady? Díky výkonu 350 W získáte nejen účinný, ale také energeticky úsporný spotřebič. Ventilátor rozvádí ozon rovnoměrně po místnosti. Důkladným ošetřením ozonem se ze vzduchu zbavíte i spor plísní a alergici budou moci opět volně dýchat. 

Pomocí dvou velkých kol a protiskluzové rukojeti můžete velký ozónový čistič snadno přepravit na požadované místo. Při přepravě můžete uschovat 2,92 m dlouhý napájecí kabel, který vám poskytuje optimální volnost pohybu při umísťování generátoru ozonu na požadované místo.

Jak bezpečně používat ozon?Ozon lze používat pouze v uzavřených místnostech, ve kterých nejsou lidé ani (domácí) zvířata. Po ošetření ozónem lze do místnosti vstoupit teprve po 2 hodinách. Následně by měla být místnost větrána alespoň 30 minut. Nikdy nevdechujte ozon přímo ze zařízení. Vytvářejte pouze množství ozonu odpovídající velikosti místnosti. Zajistěte, aby se v blízkosti generátoru ozonu nenacházely žádné hořlavé plyny nebo výbušné materiály. Před manipulací s ozonem si pozorně přečtěte návod k obsluze a dodržujte všechny bezpečnostní pokyny.

Stáhněte si varovný štítek pro dezinfekci místnosti.

Zjistěte, jak efektivně ozon bojuje proti bakteriím a plísním! Výzkum Polského státního sanitárního inspektorátu (Sanepid) ukázal, že čistění pomocí generátoru ozonu značky ulsonix může dokonale doplňovat konvenční dezinfekční metody a odstraňovat biologické nečistoty i na těžko dostupných místech. 

Stáhnout PDF

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: