Vážení zákazníci. Ve dnech 2., 3. a 4. května, proběhnout Inventury. Kontaktujte nás prosím emailem. Vaše objednávky a dotazy budeme zpracovávat opět 5. Května. Děkujeme za pochopení

Vakuovačka Black Edition-165 W-32 cm-ABS

Značka: R.C.
Přednosti produktu:
Výkon: 165 W
Rychlost vakuování: 16 l / min
Max. šířka sáčku: 32 cm
S přihrádkou na role a řezákem
Materiál: ABS plast


Dostupnost Vyprodáno
Kód: EM-10010406-ME
3 106 Kč 2 567 Kč bez DPH
Vakuovačka Black Edition-165 W-32 cm-ABS
Značka: R.C.
Vakuovačka Black Edition-165 W-32 cm-ABS
Tip
Chraňte Vaše potraviny a prodloužte jejich životnost pomocí vakuovačky RCVG-32P Black Edition. Vzduchotěsně skladované maso, zelenina, byliny a také omáčky si dlouhodobě uchovávají svoji čerstvost. Současně představují základ, se kterým můžete po dlouhou dobu připravovat chutné pokrmy v restauracích, hotelech nebo při společenských událostech v rámci cateringu. Vakuové skladování potravin či jiných produktů jako je kosmetika nebo elektronické součástky šetří prostor a chrání je před prachem a špínou.Vakuovačka RCVG-32 P od RC vysaje všechen vzduch z plastového sáčku, do kterého před tím bylo umístěno zboží. Uzamykací mechanismus zajistí, že se vak nepoškodí a nebude unikat žádný vzduch. Velikost balící folie lze zvolit individuálně až do šířky 32 cm. Je-li dosaženo vakua, bude otvor sáčku bezpečně uzavřen pomocí 3 mm širokého svarového spoje. Trvanlivost potravin se prodlužuje díky zabránění oxidace, během které se vytvářejí plísně a bakterie. Potraviny tak zůstávají déle čerstvé a zamražené mohou být skladovány i několik měsíců.Kryt vakuového zařízení je z ušlechtilé oceli a černého ABS plastu, přičemž zařízení splňuje nejvyšší hygienické standardy. V zařízení se nachází praktická přihrádka na role, ve které můžete uložit role balicí fólie, jež lze pro vakuování nastříhat na sáčky různé velikosti. Vakuové zařízení má snadné ovládání skrze digitální dotykový LED panel, který umožňuje přesné a opětovné výsledky.Vakuové zařízení nabízí řadu funkcí, s nimiž můžete bezpečně zabalit své zboží. Při vakuovací funkci probíhá vakuování a uzavření produktu v rámci jedno pracovního chodu. V případě potřeby je možné zastavit vakuovací proces, pokud je během vakuování opětovně stisknuto tlačítko. Speed-funkce nabízí volbu mezi nízkou a vysokou rychlostí vakuování. Canister-funkce nabízí možnost vakuování skrze hadici napojenou na nádržku.Funkce Food umožňuje přizpůsobit vakuovací proces na suché nebo mokré pokrmy. Výchozí nastavení rychlosti vakuování a svařovací teploty odpovídají příslušným stavům potravin. Puls-funkce umožňuje ruční nastavení vakuování, během kterého mohou být tlak a délka vakuování individuálně regulovány. To je zvláště výhodné u potravin a předmětů, které jsou citlivé na tlak. Mimo to je možné provést Seal-funkci, během které je fólie obalu pouze svařena.Vzduchotěsně balené potraviny mohou být uskladněny a zamraženy, jsou ale také vhodné na šetrné vaření metodou sous-vide. Během toho jsou vzduchotěsně balené potraviny připravovány až sedm hodin při mírné teplotě 55 až 60 ° C. V rámci této metody rovnoměrného vaření si potraviny uchovávají své výživné látky a rozvíjejí svou plnou chuť.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vakuovačky a příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení